Eyüpsultan Kulüpler Birliği’nin yeni Başkanı Güzeltepespor Kulüp Başkanı da olan, Murat Çelik oldu.

YÜRÜYEN VE SPOR YAPAN BİR EYÜPSULTAN İSTİYORUZ.

Murat ÇELİK, oylama öncesi yaptığı konuşmada ” bugün burada ben seçilmiş bir başkan veya atanmış bir başkan olarak bulunmuyorum. Şahsımın katılmadığı toplantıda kulüplerimiz benim başkanlığımda uzlaşmışlar ve bugün huzurlarınızdayım. 

Değerli misafirler, Metin Çırpan Başkanım konuşmasında neler yapıldığını anlattı. Belediye Başkanımız da konuşmasının satır aralarında neler yapılması gerekenleri anlattı. Tekrarı sevmeyen biri olarak yapılan konuşmalara bir iki ekleme yapmak istiyorum. Benim hayalimde ki Eyüp yürüyen koşan bir Eyüp, yani bütün herkesin spor yaptığı bir Eyüp’tür. Bu konuda Belediye Başkanımız sayın Deniz Köken’e gerekli sunumlarımızı yapacağız. İnşallah birlikte hareket ederiz. Bu konuda başarılı olması için elimizden geleni yapacağız. Çünkü bu konuda Başkanın başarılı olması ilçenin başarılı olması demektir.

Üç yılın sonunda sporun başkenti olan bir Eyüpsultan göreceğimizden eminim. bunu yaparken tamamıyla amatör bir ruhla hiç bir kazanç düşünmeden, hiç bir kaygı düşünmeden söylediğini yapan, yaptığını söyleyen bir anlayışla hareket edeceğiz. Çünkü gerektiğinde kavga etmekten, çatışmaktan kaçmayan bir anlayışımız var. ama güzel şeylerden de sonuna kadar alkışlayan, saygı gösteren bir anlayışımız da vardır.

Bu duygularla, beni buraya laik gören Milliyetçi Hareket Partisine, Ak Partiye, Cumhuriyet Halk Partisine, Saadet Partisine ve diğer bütün birleşenlere teşekkür ediyorum. Ve en büyük teşekkürü beni ortak ve tek aday olarak çıkaran siz değerli kulüp temsilcilerimize ediyorum. Göreceksiniz önümüzdeki günlerden yürüyen ve spor yapan bir Eyüpsultan göreceğiz” dedi

Eyüpsultan Kulüpler Birliği Başkanı Metin Çırpan’ın, görevi bırakmasının ardından bugün, Alibeyköy Osmanlı Parkında yapılan seçimli Olağan Genel Kurul sonucunda, başkanlığa Eyüpsultan Kulüpler Birliği üyesi olan kulüplerin ortak adayı olan, Güzeltepespor Kulüp Başkanı Murat ÇELİK, seçildi.

Kongreye, Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken, Başkan Yardımcısı Ali Rıza Yavuz, Belediye Başkan Danışmanı Remzi Kurtuluş, Ak Parti Eyüpsultan Belediye Meclis Üyeleri Metin Çırpan, Cengiz Çup, MHP Eyüpsultan Belediye Meclis Üyeleri Serkan Cihan, Bayram Demir, CHP Eyüpsultan Meclis Üyesi İlker Çomak ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve delegeler katıldı.

Murat Çelik Başkanlığındaki Yönetim Kurulu, Rahmi Uçak, Adem Hanedar, Hakan Buruk, Mustafa Terzi, Şakir Kaya, Aydın Bora, Fatih Turan, Rafet Altunkaynak’tan oluştu.

YÖNETİM KURULU YEDEK
Olcay Uzun, Recep Murat Yuvarlak, Zülcelal Karagöz, Fuat Akbulut,  Okan Şentürk, Hüseyin Sevim, Cihan Tavlı, Yücel Söküt, Mehmet Öz.
DENETİM KURULU ASIL
Ali Konuk, Serkan Uslu, Tufan Doğan
DENETİM KURULU YEDEK 
Engin Öztürk, Uğur Taşgöz
DİSİPLİN KURULU ASIL Ali Değirmenci, Şahin Ali Gökçeali, Sami Demir, Hayrettin Bayram, Kemal Karali
DİSİPLİN KURULU YEDEK Ufuk Diken, Erol Ayar, Erhan Karabulut

Sosyal Medyada Paylaşın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir