Adana Belediye Başkan’ı Zeydan KARALAR, CEDF’i ziyaret etti.

YSK tarafından iptal edilen ve 23 Haziran’da yeniden yapılacak İstanbul seçimine sayılı günler kala partilerin yürüttüğü propaganda çalışmaları aralıksız hız kesmeden devam ediyor.

Millet İttifakının İstanbul Belediye Başkan adayı, Ekrem İmamoğlu‘nun nevi şahsına münhasır ve başarılı sürdürdüğü propaganda çalışmasına katkı sunmak adına, İstanbul dışından gelen ve Türkiye toplumu nezdinde olumlu geri dönüşleri olan siyasi ve sivil toplum kuruluşlarının etkin isimleri de alanlarda çalışmalara katkı sunuyorlar.

31 Mart yerel seçimlerinde, CHP’ne 30 yıl aradan sonra Adan Büyükşehir Belediye Başkanlığını kazandıran ve öncesinde 5 yıllık başarılı bir Seyhan Belediye Başkanlığı yürüten Zeydan KARALAR, bu isimlerin başında geliyor.

32. Gün Haber olarak, etkinlik öncesi Adana Belediye Başkanı Zeydan KARALAR ile 31 Mart yerel seçim süreci ve 23 Haziran da yeniden yapılacak İstanbul seçimi hakkında kısa bir röportaj yaptık.

Zeydan KARALAR, 23 Haziran’da yeniden yapılacak İstanbul seçiminde, YSK tarafından Mazbatası elinden alınan Ekrem İmamoğlu’na katkı sunmak adına Eyüpsultan İlçesinde STK’lar ve Kanaat önderleri ile görüşmelerde bulundu.

Eyüpsultan İlçesinde, kurulduğu 2013 yılından bu güne deyin etkin faaliyetlerin de merkezi olan Çağdaş Erzurum Dernekler Federasyonu ( CEDF ) tarafından organize edilen ” 23 Haziran’a doğru demokrasi güçleri ile dayanışma etkinliği”ne katılan Adana Belediye Başkanı Zeydan KARALAR, 23 Haziran İstanbul da yeniden yapılacak İstanbul seçimin de, Ekrem İmamoğlu‘na destek istedi.

Adana Belediye Başkanı, Zeydan KARALAR, CHP Hatay Milletvekili, İsmat TOKDEMİR, CHP Eski İzmir Karşıyaka Belediye Başkanı, H. Mutlu AKPINAR, CHP Eyüpsultan İlçe Başkanı, Sinan AKÇİÇEK, CHP İstanbul Belediye Meclis Üyesi, Ali Haydar İŞKAR, CHP Eyüpsultan Meclis Üyesi ve Gurup Başkan Vekili, Zülfü ÇAKAR, CHP Eyüpsultan Belediye Meclis Üyasi ve Gurup sözcüsü Mustafa TÜYSÜZ, CHP Eyüpsultan Meclis Üyeleri, Sema BALCI, Binali ÖZGÜL, Eyüpsultan’da faaliyetlerini sürdüren STK Başkanları ile Kanaat önderleri ve kalabalık bir vatandaşın katılımı ile düzenlenen, 23 Haziran’a doğru Demokrasi Güçleri ile Dayanışma Etkinliği, CEDF Başkanı Ali TURAN’ın konuşmasıyla başladı.

Ali Turan’ın konuşmasının ardından söz alan CHP Eyüpsultan İlçe Başkanı Sinan AKÇİÇEK, CHP, Hatay Milletvekili, İsmet TOKDEMİR ve Adana Büyükşehir Belediye Başkanı etkinlikte birer konuşma yaptılar.

   

Sosyal Medyada Paylaşın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir