Allah’ını Seven Karışmasın

AKP’liler ‘Pensilvanya’ üzerinden birbirine girdi! AKP’li Mehmet Metiner ve Mustafa Elitaş, ‘Pensilvanya’ üzerinden birbirine girdi. İki isim de, birbirine yönelik hayli sert ifadeler kullandı

AKP’de 26. Dönem Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş ve AKP eski Milletvekili Mehmet Metiner arasında ‘Pensilvanya’ üzerinden sert bir tartışması yaşandı.

TV Kayseri’de önceki gün bir programa katılan Mustafa Elitaş, programda Mehmet Metiner’i hedef alarak, “Kayseri’yi Pensilvanya gibi gösteren Mehmet Metiner haddini aşmıştır. İki tane bozuntu adam var onlardan bilgi alıyor. Her devirde fitne sokmaya çalışan iftira eden adamlarla sen düşüp kalkamazsın. Kayseri’ye çamur atmak senin haddine değil” ifadelerini kullandı.

Bu sözlere sosyal medya hesabından tepki gösteren Metiner ise, “Asıl sen haddini aşıyorsun Elitaş efendi! Sen Pensilvanya metaforu üzerinden yaptığım analizi ya anlayacak kapasitede değilsin ya da başka kuyruk acın var senin! Kiminle düşüp kalktığına asıl sen dikkat et! Halktaki karşılığın belli! Her tarafından fitne fücur akıyor!” diyerek karşılık verdi.

akp-liler-pensilvanya-uzerinden-birbirine-girdi-678697-1.
akp-liler-pensilvanya-uzerinden-birbirine-girdi-678698-1.
Sosyal Medyada Paylaşın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir