Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Eyüp Şubesi Yerel Basınla bir araya geldiler.

16 Şubat tarihinde yapılan Olağan kongresi ile yeni yönetimini belirleyen Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Eyüpsultan Şubesi Eyüpsultan Yerel Basın Mensuplarıyla bir araya geldi.

Dernek merkezinde düzenledikleri kahvaltı etkinliği ile yerel basın mensuplarıyla bir araya gelen Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Eyüp Şubesi, yaşanan süreç ve gelecekte hayata geçirmek istedikleri projeler hakkında basın mensuplarına bilgi verdiler.

16 Şubat tarihinde yapılan Olağan kongre seçiminde şube başkanı olarak seçilen Yıldıray Eser ve Yönetim Kurulunun tamamın ve Eski Şube Başkanı Filiz Yıldırım da katıldığı Kahvaltı etkinliğine, 32. Haber Genel Yayın Müdürü Deniz Sevük, Haber Etkin Genel Yayın Müdürü Ramazan Yiğit, Medya Haliç Gazetesi Genel Yayın Müdürü Hakan Hapçıoğlu ve Kemal Aydın, Eyüp Haber Genel Yayın Müdürü Cengiz Oylum ve Haliç Haber Gazetesi Genel Yayın Müdürü Yasin Caner katıldı.

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) eyüp Şube Başkanı Yıldıray Eser, İdlip’te şehit düşen askerler ile ilgili olarak derin üzüntü yaşadıklarını, ülke olarak zor süreçlerden geçtiklerini belirtti.

Yıldıray Eser, Arap liderleri için yas ilan eden yöneticilerin yaşan olaylara karşın suskun kaldığını, şehit düşen 33 Askerimiz ile ilgili olarak bir yas ilanın da bulunmadığını görmekteyiz. Onlar Arap liderleri için yas ilan etmeye devam etsinler. Biz ADD olarak İdlip te şehit düşen Askerlerimiz için 3 günlük yas ilan ediyor ifadelerini kullandı.

Yıldıray Eser, 18 Mart tarihinde ADD olarak Çanakkale Şehitliğine bir gezi planlarının olduğunu, bununla birlikte uzun zamandır yürüttükleri Almanca dil kursunun da devam edeceğini ve yeni dönemde ADD Eyüp şubesi olarak öğrencilere burs verme projelerinin de hayata geçireceğini belirtti.

Sosyal Medyada Paylaşın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir