Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Yerel Basınla Bir Arada

Atatürkçü Düşünce Derneği Eyüpsultan Şubesi yerel basın ile kahvaltıda bir araya geldi.

Atatürkçü Düşünce Derneği Eyüpsultan Şubesi’nde yapılan kahvaltıya, Haber Etkin Gazetesi’nden Ramazan Yiğit, Medya Haliç Gazetesi’nden Kemal Aydın, Haliç Gazetesi’nden Yasin Caner, Haber Eyüp Gazetesi’nden Cengiz Oylum ve 32 Gün Haber’den Deniz Sevük, katıldı.

Atatürkçü Düşünce Derneği Eyüpsultan Şubesi Başkanı Filiz Tunç Yıldırım yerel basın mensuplarına ADD Eyüpsultan Şubesi çalışmaları ile ilgili bilgi verdi.

Filiz Tunç YILDIRIM
Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Eyüpsultan Şube Başkanı

Filiz Tunç Yıldırım “ Kahvaltımıza katıldığınız için çok teşekkür ederim. Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD ) olarak bir çok etkinlik içerisindeyiz. Yarın Eyüpsultan Meydanı’nda ‘ 100. Yıl Cumhuriyet Tırı’ 11:00 – 22:00 arasında Eyüpsultan’lıların ziyaretine açılacaktır. Bunun dışında 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinliklerimiz var. 29 Ekim akşamı Cumhuriyet Fener Alayımız Çırçır Mahallesi itfaye önünden başlayacaktır. Ayrıca önümüzdeki günlerde Atatürk Haftası dolayısı ile etkinliklerimiz olacaktır. Derneğimizde öğrencilerimize yönelik Almanca kursu vereceğiz. Siz değerli basın mensuplarının desteği bizim için çok önemlidir. Desteklerinizi bekliyoruz.” ifadelerini kullandı

Sosyal Medyada Paylaşın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir