CHP Akşemsettin ve Karadolap temsilcilikleri ortak payda da buluştular

2019 Mart ayında yapılacak yerel seçimler öncesi, Cumhuriyet Halk Partisi Akşemsettin ve Karadolap Mahalle Temsilcilikleri düzenledikleri ortak kahvaltı etkinliğinde Eyüpsultan örgütünü bir araya getirdi.

Nazım HİKMET‘in Bu Memleket Bizim şiirinin Senem ASRAK tarafından okunmasıyla başlayan etkinliğin sunumunu İnan ÇELİKER üstlendi.

Kahvaltı etkinliğinde Akşemsettin ve Karadolap temsilcilikleri adına, Akşemsettin Mahalle temsilcisi Hüseyin DEMİR bir konuşma yaptı.

Temsilcilikler adına yapılan konuşmanın ardından söz alan CHP Eyüpsultan İlçe Başkanı Sinan AKÇİÇEK, 31 Martta yapılacak yerel seçimlerin önemi ve dayanışma konulu bir konuşma yaptı.

İki mahalle temsilciliğinin ortak olarak düzenlediği kahvaltı etkinliğine katılanlar arasında, Eyüpsultan Belediye Başkan Aday Adaylı Emel BİLENOĞLU, Selami ÇELEBİOĞLU, Emin ATMACA, Mustafa TÜYSÜZ, Saim DİKEN, Cemal ÖZDEMİR’in yanı sıran ÇHP Eyüpsultan Kadın Kolları Başkanı Yasemin ŞİŞCİ, Eyüpsultan Mahalleleri Kültür ve Dayanışma Dernek Başkanı Deniz SEVÜK ve yönetimi, Kars Iğdır Ardahan Dernek Başkanı İsrafil ASLANOĞLU ve yönetimi, Çağdaş Kadınlar Dernek Başkanı Sakine SAYAR ve yönetimi, Akşemsettin Mahalle Muhtarı Hakan DEMİR, Karadolap Mahalle Muhtarı Aliekber BİNİCİ, Yeşilpınar Mahalle Muhtarı İlker ÇOMAK ile STK ve Dernek Temsilcileri katıldı.

Kahvaltı Etkinliğinden Görseller

     

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir