CHP EYÜP SAĞLIK KOMİSYONUNDA SAĞLIKSIZ SON!

Cumhuriyet Halk Partisi Eyüp İlçe Başkanlığınca 2019 yılı Mart ayı başlarında kurulan ve etkin bir çalışma yürüten Sağlık Komisyonu aynı etkinlikte istifa etti.

Ercüment SUCU Başkanlığında kurulan Sağlık Komisyonu’nun Başkanlığını Didem Engin ERASLAN yürütmekteydi.

Başarılı bir çalışma yürüten, Sağlık Komisyonunun tümü ile istifa etmesi CHP Eyüp İlçe teşkilatında işlerin pekte sağlıklı gitmediğine işaret veriyor.

Sağlık Komisyonunda görev alan kişilerden edindiğimiz bilgiler ise kendilerinin istifa etmeye zorlandıkları ve böyle bir atmosferin hazırlandığı şeklinde.

Yaptığımız başarılı çalışmaları yokmuş gibi göstermek, sağlık komisyonunu CHP İlçe Teşkilatınca kurulan bir komisyon gerçeğinden uzaklaştırıp, muhaliflerin merkezi olarak yansıtmak ve örgüt toplantısında bizi CHP Eyüpsultan örgütüne seçim çadırında resim çekmekten başka bir işlev yapmamış gibi eleştirmek, istifa etmemiz için yeterli bir sebeptir ifadelerinde bulundular.

Sağlık Komisyonunun istifasını, CHP Eyüpsultan ilçe Başkanlığına sunmakla birlikte, CHP İstanbul İl Başkanlığına da sunmuş olması, CHP Eyüpsultan da parti içi çatlağın büyüklüğünü de gözler önüne sermektedir.

25 yıldır Eyüpsultan yönetimini AKP iktidarına kaptıran, Cumhuriyet Halk Partisi, içinde var olan bu ayrışmacı politikalarına devamı halinde önümüzdeki 25 yılda da AKP veya benzeri partilerin Eyüpsultan’ı yönetmesine imkân verecektir. 32 Gün Haber

Sosyal Medyada Paylaşın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir