CHP Eyüpsultan İlçe Başkanlığından, Zafer Bayramına yakışır proje

Cumhuriyet Halk Partisi Eyüpsultan İlçe Başkanlığı, 30 Ağustos Zafer Bayramın da farkındalık yaratacak bir projeye imza attı.

Kitap okumaya teşvik etmek, seçmeninin özel gününde yanında olmak ve 30 Ağustos Zafer Bayramını kutlamak için düzenlenen proje kapsamında, 30 yaş altı ve 30 Ağustos doğum tarihli 220 kişi evlerinde ziyaret edilerek, İlçe Başkanı Doğan Sarıtaş imzalı mektup ile birlikte, yazar Sunay Akın’ın “Geyikli Park” adlı kitabı hediye edildi.

30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları kapsamında düzenlenen etkinlik, uzun zamandan beri başarılı bir şekilde devam eden “Okuyoruz – Paylaşıyoruz” kitap okuma etkinliğini de yürüten CHP Eyüpsultan İlçe Başkanlığı Eğitim Komisyonu tarafınca organize edildi.

CHP Eyüpsultan Eğitim Sekreteri Didem Eraslan Engin, proje ile ilgili olarak, “Eyüpsultan’ın 21 mahallesinde, hem 30 Ağustos Zafer Bayramımızı kutlamak, hem de 30 Ağustos’da doğan Eyüpsultanlı komşularımızın özel günlerinde yanında olmak istedik. Eğitim Komisyonumuzun, başarılı bir şekilde yürüttüğü “Okuyoruz – Paylaşıyoruz” projemizin bir parçası olarak bugün, 220 vatandaşımızı evlerinden ziyaret ederek doğum günlerini kutladık. Tarihimizi farklı bir üslup ve hoş detaylarla anlatan araştırmacı yazar Sunay Akın’ın, “Geyikli Park” kitabını, İlçe Başkanımız Doğan Sarıtaş’ın mektubu ile birlikte ilettik. Amacımız, hem Zafer Bayramımızı kutlamak, hem de genç komşularımızın doğum günlerinde yanında olmaktı. İlçe Başkanımız Doğan Sarıtaş başta olmak üzere, proje sponsorumuza, Eğitim Komisyonu üyelerimize, kitaplarımızın sahiplerine ulaşmasını sağlayan yaklaşık 60 kişilik örgüt emekçisine teşekkür ederiz. ” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir