Covid 19, CHP kapılarını bir kez daha kapattı!

Türkiye başta olmak üzere tüm Dünya Covid 19 Pandemisinde 2. Dalganın ne zaman başlayacağını konuştuğu bu günlerde, CHP, İl ve İlçe Başkanlıklarına gönderdiği genelgeyle, Mart ayı itibarıyla alınan tedbirlerin devam ettirilmesine karar verdi.

CHP Genel Merkezi tarafından, İl ve İlçe Başkanlıklarına gönderilen 12.08.2020 tarihli genelgede “Salgının devam ettiği önümüzdeki süreç göz önüne alındığında, Genel Merkezin nezdinde de alınan bir kısım tedbirlerin devam etmesi ihtiyacı duyulmuştur” denilmekte.

İl ve İlçe Başkanlıklarına yollanan genelgenin devamında ” Bu kapsamda; Virüsün kalabalık guruplarda yayılma tehlikesinin fazla olması nedeniyle, Genel Merkez binamıza yapılacak olan kişi/heyet ziyaretlerinin kısıtlanması hususu Merkez Yönetim Kurulumuzca uygun görülmüştür” denilmekte.

CHP Genel merkezi tarafından İl ve İlçe Başkanlıklarına yollanan genelgede, 16.03.2020 tarihinde yayınlanan genelgenin geçerliliğinin devam ettiğini de belirtmekte.

CHP Genel Merkezi tarafınca İl ve İlçe Başkanlığına gönderilen ve geçerliliği devam edilmektedir denilen 16.03.2020 tarihinde genelgede; İl ve İlçe belde binaları dışındaki temsilcilikleri kapalı tutulması, açık tutulacak örgüt binalarında toplu etkinlikler ve heyet kabullerinin yapılmaması, örgüt binalarında acil işler dışında odaların kapalı tutulması ve ziyaretçilerin kabul edilmemesi, Danışma Kurulu toplantıları dahil tüm toplu etkinliklerin ileri bir tarihe ertelenmesi, Parti Okulu çalışmalarının ertelenmesi gibi hususlar konusunda tedbirlerin alınması istenmişti.

Sosyal Medyada Paylaşın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir