Düğmeciler Mahallesi, Yol Haritasını Belirliyor!…

Mahalle delegasyon seçimi sonrası şekillenen ve önümüzdeki ilçe başkanlığı seçimlerinde CHP Eyüpsultan Düğmeciler Mahallesi delegesi olarak seçilen delegeler Eyüpsultan merkezde yer alan Bir Nefes Cafe de Birlik, Beraberlik ve İstişare Kahvaltı etkinliğin de bir araya geldiler.

05.01.2020 tarihinde yapılacak Eyüpsultan ilçe Başkanlığı seçiminde oy kullanacak delegeler mahalle delegasyon seçimleri sonrasında şekillendi. Düğmeciler mahallesi 16 delegesi ile İlçe Başkanlık seçimlerinde etkin bir rol üstlenecek gibi görünüyor.

Mevcut ve gelecek sürecin konuşulup tartışıldığı ve yol haritalarının üzerinde fikir alışverişinde bulunulduğu kahvaltı etkinliği yapılan konuşmalar ve değerlendirmeler le son buldu.

ilçe Başkanlığına adaylığı konuşulan isimler üzerine isim bazlı bir değerlendirmenin olmadığı kahvaltı etkinliğinde daha çok gelecek süreçte CHP Eyüpsultan ilçesinde olması gereken siyasi değişimler üzerinde duruldu.

HAKAN TURŞAK. ” 16 DELEGESİ OLAN DÜĞMECİLER DE 6 KADIN 4 GENÇ. BU BİR DEĞİŞİM HAREKETİDİR.

Hakan TURŞAK

Katılım için gelen delegelere teşekkür ederek bir konuşma yapan Düğmeciler Eski Mahalle Temsilcisi Hakan TURŞAK, yaptığı kısa konuşmasında; ” değerli delege arkadaşlarım isimleri tartışmak yerine başlatmış olduğumuz değişim sürecini tartışırsak partimize ve arzu ettiğimiz değişim sürecine ayrıca değer katmış oluruz dedi. Biz mahalle delegasyon seçiminde 16 delegenin bulunduğu Düğmeciler mahallemizde 6 Kadın ve 4 genç arkadaşımızı delege listelerine yazarak bu süreci başlatmış bulunmaktayız.

Haluk VANULYA

Birlik ve Beraberlik Kahvaltı etkinliğinde konuşma yapan isimlerden biri de CHP Eski Yönetim kurulu üyesi Haluk VANULYA oldu.

Haluk Vanulya konuşmasında; “delege arkadaşlarım CHP üyeleri olarak Düğmeciler Mahallemizde önemli bir değişime imza attık, Bu değişim sürecin de Genç ve kadın arkadaşlarımız hem nitelik bakımından hemde nicelik bakımından bu yeni sürece olumlu katkılar sunacağına inanıyorum. bizlerde bu süreçte partinin hafızası olarak yanlarında olacağımızı belirtmek isterim. Artık biz yaştakilerin gençlerin önünü açıp onlara abilik yaparak sürece yardımcı olmamız gerekir” ifadelerini kullandı.

Nihal Birgelir, “Değerli Düğmeciler Mahallesi delege arkadaşlarım bazı sebeplerden dolayı uzun bir zaman aranız da bulunamadım. Ama gördüm ki geçen kongre sürecin de atmış olduğumuz tohumlar filizlenip boy vermiş bu beni oldukça mutlu etti. Birlik ve beraberlik için de bu değişim sürecini daha yukarı taşıyacağımıza sonsuz inancım var. ablaları olarak genç arkadaşlarımızın her zaman yanlarında olacağım” dedi.
Serkan VURAL

CHP Düğmeciler Mahallesi delegesi ve Genlik Kollarına Adaylığını açıklayan Serkan Vural, Kahvaltıda yaptığı konuşmada, Eyüpsultan İlçemizde 25 yıllık iktidara susamışlığa son vereceğiz dedi.

Serkan Vural, konuşmasının devamında, kendisinin Gençlik Kolları Başkanlığına aday olduğunu öncelikle kendi mahallemden tüm arkadaşlarımın desteğini bekliyorum dedi. Vural, Olağan Kongre sürecin de tüm aday arkadaşlarımıza başarılar diliyorum sözleriyle konuşmasını bitirdi.

Kahvaltı etkinliği konuşmalar, temenniler ve çekilen Düğmeciler aile fotoğraflarıyla son buldu.

Sosyal Medyada Paylaşın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir