Emel BİLENOĞLU Fena Yüklendi!..

Millet İttifakının CHP’li Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Emel Bilenoğlu ev sahipliğini CHP Eyüpsultan Belediye Meclis Üyesi Mustafa Tüysüz’ün yaptığı, Eyüpsultan ilçesinin önde gelen kanaat önderleri ve Muhtarlarıyla akşam yemeğinde buluştu. Toplantıya siyaset ve STK’ların tanınmış simaların bulunduğu 250 davetli katıldı.

Toplantının Açılış Konuşmasını ve yemek duasını yemek organizasyonunu da üstlenen CHP Eyüpsultan Belediye Meclis Üyesi Mustafa Tüysüz Yaptı. Mustafa Tüysüz yaptığı konuşmada “Eyüpsultan İlçemizin çok değerli kanaat önderleri sevgili muhtarlarım çok değerli misafirler, basınımızın değerli temsilcileri davetimi kırmayarak geldiğiniz için çok teşekkür ederim hoş geldiniz onur verdiniz dedi. Bugün burada siz değerli dostlarımızdan da aldığımız güç ve dayanışmayla 31 Mart akşamı değerli başkan adayımız Emel Bilenoğlu öncülüğünde Eyüpsultan’da yeni bir tarih yaratacak ve sosyal belediyeciliği ilçemize getireceğiz” ifadelerini kullandı.

Mustafa Tüysüz’ün açılış konuşmasından sonra söz alan Millet İttifakının CHP’li Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Emel Bilenoğlu, yaptığı konuşmada “ Eyüpsultan İlçemizin çok değerli kanaat önderleri, çok değerli muhtarlarım STK’larımızın saygıdeğer temsilcileri sevgili misafirler hepiniz hoş geldiniz onur verdiniz. Bu toplantıyı organize eden değerli yol arkadaşım Mustafa Tüysüz’e de bizleri bir araya getirdiği için çok teşekkür ederim. Birlikte çok güzel projelere imza atacağız. Değerli dostlarım, Eyüpsultan ilçemizi bir aile ortamında yöneteceğiz dedi. Sevgili Eyüplüler Eyüpsultan ilçemizin kötü giden kaderini değiştirmeye geliyoruz.

Öncelikle şunu belirteyim biz size damperli kamyonlarla önünüze yapamayacağımız projeler dökmek yerine sizlerle birlikte tespit ettiğimiz Eyüpsultan ilçemizin sorunlarını çözmek için geliyoruz laf kalabalığı yaparak sizlerin zihnini bulandırmak istemiyoruz. Biz birilerinin hep yaptığı gibi ortaya yüzlerce proje atıp beş yılın sonunda da hiçbir şey yapmadan gidenlerden olmadık ve de olmayacağız. Şu an sizinle hemhal olduğumuz bu salonun camında bir bakın. İlk göreceğiniz bina 12 yıldır restorasyonu tamamlanmayan Eyüpsultan hamamını göreceksiniz. Mimar Sinan 12 yılda 12 hamam yapardı, bunlar bir hamamın restorasyonunu 12 yıldır yapamadılar. Bir konuda haklarını yemek istemem. Söz konusu kendi yandaşlarına rant sağlamak oldu mu işte o konuda çok marifetli olduklarını söylemek isterim.

Değerli dostlarım; Biz Diyoruz ki Şimdi Eyüpsultanda Aile Olma Zamanı. Onun içindir ki yapacağımız her işin içinde ve siz halkımıza vaat ettiğimiz her projemizin merkezine insan’ı koyduk. İçinde insan olmayan içinde aile olmayan hiçbir sözü vermedik. Halkımız bugüne değin gelen beton siyasetinden bıkmış ve de zarar görmüştür.

Gençler ve Sportif Alanlar

Sevgili dostlar, Gençlerimizin elinden alınan sportif alanları tekrar kazandıracağız ve gençlerimizin sosyal yaşam içinde daha aktif rol almalarını sağlayacağız. Kültürel faaliyet gösterecek alanlarımızı yaygınlaştıracağız.

 Kadınlarımızın ihtiyaçları önceliğimiz olacak

Yönetime geldiğimiz andan itibaren başlayarak ilk bir yıl içinde beş, beş yılın sonunda yirmi bir kreşimizi kadınlarımızın hizmetine sunacağız çocuklarımızın daha sağlıklı bir ortamda büyümelerini hayata geçireceğiz.  Aynı zamanda ilçemizde bir ihtiyaç haline gelmiş tam teşekküllü kadın doğum hastanesini kadınlarımızın hizmetine sunacağız. Gençlerimizi Kadınlarımızı üretime dahil edeceğiz, 2000 insanımıza iş ortamı sağlayarak istihdam edeceğiz.

İmar Sorunu Kökten Biz Çözeceğiz

Geçtiğiz günlerde Mahalleler Birliğinin 6 Maddelik Taahhütnamesini Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Sayın, Ekrem İmamoğlu ile birlikte imzaladık vatandaşlarımızın tapu sorununu birlikte çözerek vermek önceliğimiz olacak.

 Sağlık Büyük Sorunlarımızdan Biri

Eyüpsultan ilçemiz de bir SSK hastanemiz var hastane mi eczane mi belli değil. Kent merkezine uzak yerde Kemerburgaz, Göktürk ve köylerimizde hastalanmak kalp krizi geçirmek neredeyse ölüme eş değer acil müdahale edecek bir birim hastanemiz yok. Eyüpsultan İlçemize tam teşekküllü bir hastane kazandıracağız ve vatandaşlarımızın 24 saat hizmet alacağı acil müdahale birimleri oluşturacağız.

Sevgili Eyüpsultanlılar; Hayatın her aşamasında güler yüzlü insanlarımız olacak. İçinde insan olan projelerimiz ve sosyal belediyecilik anlayışımızla Eyüpsultan İstanbul’un gülen yüzü olacak” ifadelerini kullandı.

 

Sosyal Medyada Paylaşın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir