Emel Bilenoğlu resmi olarak alanlarda

Emel BİLENOĞLU, CHP Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı olarak ilk kez alanlara indi.

Eyüpsultan camisinde sabah namazı kılan, ardından türbede duayla çalışmalarına başlayan Emel Bilenoğlu, resmi olarak kurumsal ziyaretlerine, Eyüpsultan Kaymakamlığına başladı.
Kaymakam Abdullah Dölek tarafından kabul edilen Bilenoğlu, Eyüpsultan ile ilgili projeleri hakkında kısa bir bilgi verdi. Kaymakam Abdullah Dölek Emel Bilenoğlu’na başarılar diledi.
Kaymakamlık Ziyaretinin Ardından Emel BİLENOĞLU’nun bir sonraki durağı, Rami Cuma, Rami Yeni, Karadolap, Çırçır ve Alibeyköy Merkez Mahalleleri Muhtarlıkları oldu.
 
Muhtarlık ziyaretinden sonrası Emel Bilenoğlu Alibeyköy Pirsultan Abdal Alibeyköy Cemevini ziyaret etti. Pirsultan Abdal Alibeyköy Şube Başkanı Hüseyin GÜZELGÜL tarafından kabul edilen Emel Bilenoğlu, yapacakları hakkında bilgi verdi.
Emel Bilenoğlu’nun bir sonraki durağı Eyüpsultan Müftülüğü oldu. Müftü Mustafa MESTEN tarafından kabul edilen Emel Bilenoğlu’na Kuranı Kerim hediye edildi.
Emel Bilenoğlu’nun kurumsal ziyaretlerinin ilk gün için son durağı, Eyüpsultan Emniyet Müdürlüğü oldu. İlçe Emniyet Müdürü Ömer Kumlu, Emel Bilenoğlu’nu makamında kabul etti.
 
Sosyal Medyada Paylaşın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir