Erol Evcimen “Sözde Değil ÖZ’de Temsiliyet için adayım”

25 ve 26 Temmuz Tarihinde gerçekleşecek CHP 37 Olağan Kurultayına az günler kala parti içi yarışta heyecan gün geçtikçe artıyor.

İktidar Kurultayı olarak adlandırılan başkanlık secimi ile birlikte 60 kişilik (PM) Parti Meclisi ve Yüksek Disiplin Kurulu seçimlerininde yapılacağı kurultaya parti içinde çok sayıda aday çıkacağına kesin gözüyle bakılıyor.

Genel Başkan adaylığı konusunda Kemal Kılıçdaroğlu’nun çok güçlü gireceği kurultay yarışında tüm gözler 2. gün yapılacak Parti Meclisi yarışında olacak.

25 ve 26 Temmuz tarihinde yapılacak CHP 37 Olağan Kurultayında Parti Meclisi Üyesi adaylarından biride Erol Evcimen.

Uzun süreden beri seçim çalışmaları için yoğun bir çalışma içinde olan Erol Evcimen, süreç ile ilgili açıklamalarda bulunuyor.

Erol Evcimen, PM adaylığını ” Sözde Değil #ÖZ’de Temsiliyet söylemimin içeriği olan ÖRGÜTÜN (TABANIN) sesi olmak” şeklinde açıklıyor.

Erol Evcimen, ” Bizlerin, yani partimizin sokakta, meydanda, çadırlarda, pazarlarda ev, ev kapılarda çalışan gerçek #EMEKÇİLERİNİN Partimizin Üst Yönetim Kadrosunda (PM’de) ÖRGÜT VE TABAN olarak temsil hakkını herkesten çok daha fazla #hakettiğini düşünüyorum.

Bu Kurultayda ve PM adaylığımda bana verilecek 1 OY’da olsa, 274! OY’da olsa ordan çıkacak Oy yada Oy’lar yani sonuç benim #ONURUM ve #GURURUMDUR.

Ve ben o oy yada oylara sonuna kadar #SAHİP çıkarak, partimde hem #partimin #başarısı için, hemde örgütün tabanın sesi olarak doğruların yanında, yanlışın karşısında durmaya devam ederek, Ülkem ve Partim için mücadele etmeye devam edeceğime buradan herkesin huzurunda #SÖZ veriyorum.” diyor

Sosyal Medyada Paylaşın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir