EYÜPSULTAN’DA ÖZLEM ÇERÇİOĞLU RÜZGARI

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem ÇERÇİOĞLU, 23 Haziran da yapılacak İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminde Ekrem İMAMOĞLU’nun kampanyasına destek vermek için İstanbul Eyüpsultan’a geldi.

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem ÇERÇİOĞLU, İstanbul Milletvekili Yüksel Mansur KILIÇ, Yasemin Öney ÇANKURTARAN, CHP Eyüpsultan İlçe Başkanı Sinan AKÇİÇEK ve partililer ile Alibeyköy Karadolap Mahallesinde semt pazarını ziyaretiyle başlayan çalışmalar gün boyu yoğun ve vatandaşların yoğun ilgisi ile sürdü.

Karadolap semt pazarında alışveriş yapan vatandaşlarla sohbet eden Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem ÇERÇİOĞLU, 23 Haziran’da yapılacak İstanbul seçimi için Ekrem İMAMOĞLU’na destek istedi.

Özlem ÇERÇİOĞLU ve beraberindeki CHP heyeti ardından Karadolap Mahallesinde bulunan Pirsultan Cem Evi’ni ziyaret etti. Ziyarette Pir Sultan Cem Evi Başkanı Hüseyin GÜZELGÜL ile İstanbul seçimleri hakkından konuşan Çerçioğlu ve CHP heyetinin bir sonraki durağı Alibeyköy’de bulunan Üsküp Brezalılar Kültür ve Sosyal Dayanışma Derneği oldu.

Üsküp Brezalılar Derneğinde dernek üyeleri ve vatandaşlara seslenen Özlem ÇERÇİOĞLU, buradaki konuşmasında ” sizlerde çok çok iyi biliyorsunuz ki sayın İMAMOĞLU 18 günlük kısa bir dönemde dahi yıllardır yapılmayanı yapıp tamamen vatandaşın cebine olumlu yönde etkisi olan ulaşım ve su bedellerinde yüzde ellilik bir indirim sağladı. hepimizin de çok iyi bildiği gibi hayat çok pahallı. burada bulunan hanım arkadaşlarım bu pahalılığı en iyi bilen ve yaşayanlardır. Tencerenin nasıl kaynadığını en iyi biz kadınlar biliriz. biraz önce pazar ziyaretin deydim.  asgari ücreti biliyoruz, bunun yanında biberin, patlıcanın fiyatını biliyoruz. Geçinmek çok zor. Ekrem İmamoğlu bu gerçekleri bilerek vatandaşın cüzdanına yarar getirecek projelere imza attı. Ekrem İmamoğlu ile İstanbullu şunu öğrendi. Demek ki oluyormuş” ifadelerini kullandı.

 “AYDIN İSTANBUL’LU HEMŞEHRİLERİMİZE KAPALI GELMEYİN”

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem ÇERÇİOĞLU, konuşmasının devamında” bizim ilimizde sahillerimiz plajlarımız 23 haziran gününe kadar İstanbul’lu hemşehrilerimize kapalı durumda. bu yüzden o tariha kadar sizi kabul edemiyoruz. Ama 23 hazirandan sonra başımızın üzerinden yeriniz var. 23 Hziran tarihinden sonra bir telefon kadar size yakınım. Bugün ben sizin bir çayınızı bir kahvenizi içtim. eğer aydın ilimize gelirseniz, belediyemize uğrayıp, bir acı kahvemizi içmeniz için hepinizi davet ediyorum” dedi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir