HAMASET kokan siyaset!

Dört yıldır Eyüpsultan Belediyesince 1,2,3,4,5,6,7 ve 8. sınıf öğrencilerine verilen KIRTASİYE DESTEĞİ uygulamasını yeni ve kendilerinin başarısı gibi göstermesi, siyasette olur bu kadar hamaset de olmaz dedirtti.

Bir önceki meclis döneminde CHP Eyüpsultan Meclis gurubu adına, Meclis Üyesi olan, Memet SEVİM yazılı önergesi ile hayat bulan kırtasiye yardımı Eyüpsultan İlçesinde 4 yıldır devam etmektedir.

Her yıl olduğu gibi bu yılda Meclis gündemine gelen Hukuk+Eğitim ve Gençlik Ortak Komisyon Raporu görüşüldü. Yapılan görüşmede Komisyon İncelemesi ve Komisyon Görüşü dikkate alınarak; 2018-2019 Eğitim ve Öğretim döneminde 1,2,3 ve 4 sınıf öğrencilerine 30 TL, 5,6,7, ve 8. sınıf öğrencilerine de 45 TL Kırtasiye desteği verilmesi CHP ve AKP meclis üyelerinin oy birliğince onaylandı.

4 yıldır devam eden ve bu dönem için de meclis toplantısında oy birliğince alınan bu kararı CHP Eyüpsultan Meclis Üyesi Murat Çelik tarafından kendi Sosyal Medya hesabında sanki ilkmiş havası vererek “Öğrencilere Burs Ücretini Onaylattık. Eyüpsultana Hayırlı olsun” sunması bize olur da bu kadar da HAMASET olmaz dedirtti.

32 Gün Haber

Sosyal Medyada Paylaşın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir