İlçe Başkanlığına talibim

CHP eski il genel meclis üyeliği ve CHP Eyüpsultan Belediye meclis üyeliği görevlerinden bulunan Murat ÇELİK, Güncel Paradigma programında açıkladı: “İlçe Başkanlığına talibim”

31 Mart yerel seçimlerinde CHP’nin Eyüpsultan belediye meclis üyesi aday adayı da olna Murat Çelik, 32. Gün Haber tarafından hazırlanan, Deniz Sevük‘ün moderatörlüğündeki programda soruları yanıtladı.

Murat Çelik’in Güncel Paradigma programındaki açıklamalarının satır başları:

BAŞARILI BİR MECLİS GRUBUYDUK

“2014 – 2019 dönem arasında şahsım ve meclis gurubumuz olarak başarılı bir döneme imza attık. AKP’li belediye başkanı Remzi Aydın’da bunu kabul ettiğini ifade etmiştir. ancan mecliste yaptığımız çalışmalarımızı seçmene ve parti üyelerimize yansıtamadık. bu konuda ilçe başkanlığı üzerine düşen görevi yerine getiremedi”

CANAN KAFTANCIOĞLU BENİ İBB’DE GÖRMEK İSTEDİĞİNİ SÖYLEDİ

“Meclis üyesi baş vurusunda bulundum. Maalesef listeye giremedim. bu konuda gerek ilçe başkanına gerekse belediye başkan adayına bir kırgınlığım yok. Daha öncesinde İl Başkanımız Canan Kaftancıoğlu, beni İBB’de görmek istediğini ifade etmişti ama olmadı”

CHP’NİN RAKİBİ YİNE CHP’NİN KENDİSİDİR

“31 Mart yerel seçimleri ve sonrasında yakalanamayan örgüt bütünlüğünün sebebi, parti içinde bir aile olamamamızdan kaynaklanmaktadır”

GEÇİKMİŞ YERİNDE BİR KARARDIR

” Sinan Akçiçek’in önümüzdeki dönemde ilçe başkanlığına aday olmaması gecikmiş ancak yerinde bir karadır”

İLÇE BAŞKANLIĞINA TALİBİM

“İlçe başkanlığına talibim, adayım diyemiyorum. Çünkü aday olabilmek için belli sayıda delegenin imzası gerekir. o şartlar oluştuğunda adayım diye bilirim. bu gün söyleyebileceğim talip olduğumdur”

CHP DELEGESİNİ KİMSE SATIN ALAMAZ

CHp’nin üyesi de delegesi de çok sağduyuludur. O nedenle sağlıklı bir sonuç çıkacağımdan şüphem yoktur. Kimse CHP üyesini veya CHP delegesini parayla satın alamaz.

Sosyal Medyada Paylaşın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir