“mutfaktaki yangını en iyi kadınlar bilir” Emel BİLENOĞLU

Millet İttifakının Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Emel Bilenoğlu, bugün Yeşilpınar Mahallesinde Pazar ve esnaf ziyareti yaptı.

Yeşilpınar Mahallesinde kurulan, Pazartesi pazarında vatandaşlarla bir araya gelen, pazara aileleriyle gelen çocuklara, oyuncak, kitap ve çikolata hediye eden Millet İttifakın Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Emel Bilenoğlu’na ilgi yoğundu.

Tezgahlardaki fiyatlardan şikayetçi olan vatandaşlar Emel Bilenoğlu’na dert yanarken,” boş filelerle geliyor ve yine boş filelerle eve dönüyoruz ne olacak bu halimiz “diye yakındılar.

Emel Bilenoğlu “31 Mart akşamı bu kara talihi değiştireceğiz, Eyüpsultan’da oturan her bir vatandaşımızın kaliteli ve ucuza gıda ürününe ulaşmak hakkı vardır. Bunun içindir ki en önemsediğimiz projemiz, Eyüpsultan’daki vatandaşlarımızın, artı bir yol masrafı vermeden gelip ucuz ve kaliteli gıda ürününü alacağı Gıda Merkezlerini kuracağız” dedi.

Emel Bilenoğlu “ bu çözümlerle halkımızın ekonomik zorluklarından kaynaklı gıda ihtiyacı olan sorununun çözümünü sağlayacağız” dedi.

Emel Bilenoğlu, “Eyüpsultan köylerinde tarım ve hayvancılığı yine aktif hale getirip, bu köylerimizden üretilen tarım ve hayvancılık ürünlerinin de yine ilçemizde halkımıza ulaştıracağız” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir