Parseller spor’dan Fenerbahçe’ye

Parseller Spor Kulübü, genç yetenekleri spor ailesine kazandırmaya devam ediyor.

U 13 liginde taraflı tarafsız herkesin hayranlığını kazanan ve şampiyon olan Parseller spor Kulübü’nün bir çok yeteneği büyük takımların takibi altındaydı.
Parseller Spor’un U 13 takımında orta saha oyuncularından Ömer Faruk KAHRAMAN ve Arif Ensar AKSOY Fenerbahçe’ye transfer oldular.

Parseller takımının teknik sorumlusu Selçuk EREN, genç yeteneklerin Fenerbahçe’ye transfer olmaları konusunda; kulüp olarak amaçlarının özellikle küçük yaş guruplarındaki oyuncularını iyi bir eğitim sonrasında büyük takımlara verebilmek ve şampiyonluklardan çok oyuncu verebilmenin peşinde olan bir kulüp olduklarını, önümüzdeki süreçte bir çok oyuncusunun büyük kulüplerin alt yapılarına transfer olacağına inandığını söyledi.

 

Selçuk EREN, “özellikle 9-14 yaş arası futbolcularımızın doğru bir eğitim sonrasında ülkenin güzide kulüplerine transfer olabilmesi için büyük çaba sarf ettiklerini, bu konuda kulüp yönetimi ve özellikle yönetim kurulundaki Fuat AKBULAK‘ın oyuncuların transferlerinde hiç bir zoruluk çıkarmadığını ve alt yapı için de elinden gelenin fazlasını yaptığını belirterek, her antrenör ve futbolcunun çalışmak istediği bir yönetici olduğunu söyledi.

Sosyal Medyada Paylaşın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir