Saadet Partisinden doğru karar. İlker ÇİFTÇİ

2019 Mart ayında yapılacak yerel seçimlerde Saadet Partisi mevcut İlçe Başkanı da olan İlker ÇİFTÇİ ile yarışacak.

Eyüpsultan İlçesinin sevilen politik ismi İlker ÇİFTÇİ‘nin adaylığı partili, partisiz tüm kesimden memnuniyetle karşılandı.  Politik söylemleri, sosyal değerlere olan duyarlılığıyla bilinen genç Belediye Başkan adayı, seçimlerin en çok merak edilen ismi olacağı kesin gözüküyor.

Uzun ve detaylı bir araştırma sonunda Genel Merkez tarafından Eyüpsultan Belediye Başkan adayı olarak atanan İlker ÇİFTÇİ’nin partililer dışında seviliyor olması, Mart ayında yapılacak yerel seçimlerinde sonucu belirleyici  etken olacağı düşünülüyor.

İlker Çiftçi kimdir ?

1981 İstanbul’da doğan İlker Çiftçi aslen Balıkesir Gönen’lidir. İlköğretim ,lise ,üniversite eğitimini ve vatanı görevini tamamladıktan sonra ticarete hayatına atılarak sanayi sektöründe hizmet vermeye başladı.

Siyasi hayatı boyunca milli gençlik vakfi (MGV) ve Saadet partisinde çeşitli görevlerde bulundu. Eyüpsultan ilçe gençlik kolları başkanlığı ve ilçe başkanlığı görevlerinde bulundu. 1 kasım 2015 seçimlerinde İstanbul millet vekili adayı oldu. İlker Çiftçi evli ve beş çocuk babasıdır.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir