Şener TÜRKMENOĞLU, Eyüp Dostlar Vakfı Başkanlığına Adaylığını Açıkladı.

3 Haziran 2010 yılında 59 kurucunun katılımı ile kurulan ve Eyüplüler arasında sosyal hayatı güçlendirmek, birlik, beraberlik, yardımlaşma ve dayanışmayı sağlayabilmek için kültür, sosyal, sağlık ve eğitim alanlarında faaliyetlerde bulunmak amacıyla kurulan Eyüp Dostlar Vakfı, başarılı geçen yılların ardından Mart ayı içinde Olağan Genel Kurul toplantısı düzenlemeyi planlıyor.

Mart ayında yapılması planlanan Olağan Genel Kurulunda, 3 yıllığına Vakfa başkanlık yapmak adına Mütevelli Heyetin olurunu almak isteyen 2 adaydan biri Şener Türkmenoğlu olacak.

Eyüp Musiki Cemiyetinin toplantı salonunda düzenlenen ve Eyüp Dostlar Vakfı Mütevelli Heyeti ile Üyelerinin katılım sağladığı toplantıda Şener Türkmenoğlu, adaylık tanıtım toplantısı düzenledi.

Türkmenoğlu, aday tanıtım toplantısında yaptığı konuşmada, Eyüp Dostlar Vakfının kuruluş felsefesinin bir kere daha iyi hatırlanması gerektiğini, belirtti.

Türkmenoğlu, uzun yıllardı kurulması için mücadele ettikleri Eyüp Kent Müzesi projesinin de hayata geçeceğini ve mevcut problemlerin çoğunun çözüldüğünü belirtti.

Mart ayında yapılacak Olağan Genel Kurulda, yeni yönetimi seçecek olan Mütevelli Heyet 73 kişiden oluşmakta.

Sosyal Medyada Paylaşın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir