Serkan VURAL: Gençliği Birbirine Kırdırtmayın!

Deniz Sevük’ün hazırlayıp sunduğu Güncel Paradigma programının bu haftaki konuğu, 16 Şubat tarihinde yapılacak CHP Eyüpsultan Gençlik Kolları Başkanlığı Kongresinde aday olan Serkan VURAL oldu.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı WhatsApp-Image-2020-01-15-at-21.33.17-2.jpeg

Serkan Vural, 16 Şubat tarihinde yapılacak Gençlik Kolları Başkanlığı yarışı öncesinde önemli açıklamalarda bulundu.

16 ŞUBAT BİR DEVİR TESLİM DEĞİL, BİR DEĞİŞİM TARİHİDİR

Serkan VURAL

Serkan Vural, “Ben hiç kimseyi tanımadan, birilerinin benim elimi tutarak değil kendi hür iradesiyle bu partinin kapısına gelmiş biriyim. Bende partimizin aidiyet duygusu çok fazladır. Bu ilçenin kapısına girip üye olduktan sonra partimin bana verdiği bütün görevleri layıkıyla ve içselleştirerek yaptım. 16. Şubat tarihine gelince, 16 Şubat tarihi bir görev devir teslim tarihinden ibaret olmadığını, 16 Şubat ta yeri bir hikayenin, yeni bir başlangıcın ve CHP Eyüpsultan Gençliğinin yeni bir kabuğa büründüğü tarih olarak bilinecektir” seklinde konuştu.

GENÇLİĞİ BİRBİRİNE KIRDIRTMAYIN

Serkan VURAL

Serkan Vural, “CHP gençlik örgütünün özellikle Eyüpsultan Gençlik örgütünün yeterli derecede verimli olmamasının en büyük sebebi 30 yaş altı üyelerin seçmen olduğu bir yarışta 30 yaş üstü bütün gurupların müdahil olması ve bu müdahilliğini seçim sonrasına da taşımasından kaynaklanıyor. bu durum gençlik içerisinde kırılmalara, azalmalara sebebiyet veriyor. Bu durum ilçeyi sonrasında ili ve ardından da genel merkezi etkiliyor. Böyle olunca yerel ve genel seçimlerde alanlarda gençliğin olmamasına sebebiyet veriyor. onun içindir ki hep söylüyorum, Ne olur gençliği birbirine kırdırtmayın. Bunun kimseye yararı olamaz” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir