Serkan VURAL, adaylığını açıkladı. Gençlikte Öncüyüz. Birlikte Güçlüyüz

Cumhuriyet Halk Partisi’nde geleceği kadrolarının belirlendiği Büyük Kurultay öncesi parti içi seçimler bir bir devam ediyor. İlçe Başkanlık Kongrelerini tamamlayan partide, gözler yapılacak Kadın Kolları ve Gençlik Kolları İlçe Başkanlık Kongrelerine çevrilmiş durumda.

CHP Eyüp İlçe başkanlığında Gençlik Kolları yarışının bu sene her zamankinden daha da heyecanlı ve çekişmeli geçeceği düşünülüyor.

Gençlik Kolları adaylığını Basına gönderdiği yazılı açıklamayla duyuran Serkan VURAL‘ın yarışın ciddi favorilerinden biri olduğu konuşuluyor.

Serkan VURAL yaptığı açıklamada, Türk genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisi olduğunu ve kurucu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün izinde, kurucu iradeye olan inanç ve bağlılıkla, mücadele etiklerinin altını çiziyor.

Serkan VURAL’ın yaptığı açıklamanın tam metni

‘’Türk genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir.’’ Diyen kurucu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün izinde, kurucu iradeye olan inancımız ve bağlılığımızla, şanlı tarihimizden aldığımız güç ile ilelebet muhafaza ve müdafaa edeceğimiz Cumhuriyete yakışır, demokratik bir yönetim anlayışı için mücadele vermekteyiz.
Üyesi ve neferi olmaktan onur duyduğum partim, Cumhuriyet Halk Partisi için; doğduğum büyüdüğüm yer olan Eyüpsultan’da, gece gündüz demeden aldığım görevleri, sorumlulukları en yüksek inançla yapmaktan her zaman şeref duydum.
Ülkemizin içinde bulunduğu duruma baktığımda yapmak istediklerimin sorumluluğu şimdiye kadar yaptıklarımdan çok daha ağır bir yer tutmaktadır.
Eyüpsultan gençliği adına öncü ve hep birlikte güçlü olmanın ilk adımı olarak, tüm inancım, gücüm ve emeğimle partime hizmet etmekten onur ve heyecan duyarak CHP Eyüpsultan İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı’na aday olduğumu bilgilerinize sunuyorum.

Saygılarımla,

Serkan Vural
Cumhuriyet Halk Partisi Eyüpsultan İlçe Gençlik Kolları Başkan Adayı

Sosyal Medyada Paylaşın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir