YOK SAYANLARA İNAT DAMGA VURDULAR! Çağdaş Kadınlar Derneği

Çağdaş Kadınlar Derneği 7 Aralık Cuma akşamı Dayanışma Gecesi Etkinliği ile gündem oldu.

Faaliyete girdiği günden bu güne yaptığı etkinli ve anmalarla dikkatleri üzerinde toplayan Çağdaş Kadınlar Derneği, yine çok ses getirecek etkinliklerden birine imza attı.

Başarılı etkinlik ve faaliyetlerine karşın bilinçli bir algı mühendisliği ile yok sayılan Çağdaş Kadınlar Derneği Star Düğün Salonunda düzenlediği Dayanışma Gecesinde binleri bir araya getirmeyi başardı. Başkanlığını Sakine SAYAR’ın yaptığı derneğin önümüzdeki süreçte yine konuşulacak etkinliklerin adresi olacağı kesin gibi.

İlknur Kaplan’ın sunumunu üstlendiği gece sanat ve siyasetin bir çok tanınır ismi bir araya getirdi.

Dernek Başkanı Sakine Sayar’ın konuşması ile başlayan gecede katılımın yoğunluğu dikkatlerden kaçmadı.

İlahiyatçı Profesör İhsan ELİAÇIK   gecede bir konuşma yaptı.

Halkların Demokrat Partisi Adına geceye Katılan Milletvekili Ali Kenanoğlu ve Mersin Eski Milletvekili Çilem Küçükkeleş katıldı. Halkların Demokratik Partisi adına Çilem KÜÇÜKKELEŞ bir konuşma yaptı

Cumhuriyet Halk Partisi Eyüpsultan İlçe Başkanı Sinan AKÇİÇEK ve Eyüpsultan Kadın Kolları Başkanı Yasemin ŞİŞCİ geceye katılanlar arasındaydı. CHP Eyüpsultan adına Yasemin ŞİŞCİ konuşma yaptı.

Çağdaş Kadınlar Derneği kurucuları arasında yer alan ve onursal üyesi olan Emel BİLENOĞLU’na Başkan Sakine SAYAR tarafından yaptığı katkılardan dolayı bir teşekkür Plaketi verildi. Emel BİLENOĞLU gecede bir konuşma yaptı.

Gecede plaket alan diğer isim Amasya Dernekler Federasyon Başkanı Saim DİKEN oldu.

Dayanışma gecesinin sürpriz anlarından biride ZEYBEK oyununun gösterimiydi.

Çağdaş Kadınlar Derneğinin Dayanışma Gecesinin konukları arasında yer alan Gazeteci Can ATAKLI gecede konuşma yapanlar arasındaydı.

Çağdaş Kadınlar Derneğinin düzenlediği Dayanışma Gecesi ünlü halk müzik sanatçıları Belkız AKKALE ve Tolga SAĞ’ın türküleriyle son buldu.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir